Zawody Komendanta Społecznej Straży Rybackiej przy kole Ch.S.M...

• 10 lipca 2024, 08:19

• 5 minut czytania

• Ch.S.M

Na zbiorniku Niwa I (6/7 lipca) odbyły się zawody wędkarskie pod patronatem Komendanta Społecznej Straży Rybackiej przy kole Ch.S.M - Rafała Marchlewskiego. Startowało 29 zawodników👍👍👍, w imieniu zarządu koła uczestników zawodów przywitał kolega Rafał, następnie przystąpiono do losowania stanowisk, gdy zawodnicy udawali się na wylosowane stanowiska, Komendant S.S.R. wręczył nagrody rzeczowe strażnikom - dziękujemy 😁, przydadzą się 😁.  Wyniki przestawiają się następująco:

1. Mirosław Malinowski  - 5000pkt.

2. Roman Dąbrowski - 4570pkt.

3. Gabriel Tywoniuk - 4515pkt.

4. Jan Prokopiuk - 2320pkt.

5. Łukasz Przeor - 1225pkt. (koło Moczykij)

6. Jacek Ficek - 1200pkt.

Zwycięzcy zostali wyróżnieni dyplomami i bonami nagrodowymi, dodatkowo talonem za największą rybę został wyróżniony kolega Mirosław Malinowski za złowienie sandacza o wadze 1190gr., talon ufundował Komendant S.S.R 👍. Gospodarz koła przygotował dwa gorące posiłki, wieczorem był pieczony schab ze śliwką, plus ziemniaki i mizeria...mniaam 👍. Rano była marynowana karkówka z grilla 👍, nie zawiodły nasze szanowne koleżanki: Agata, Beata, Joanna, MagdalenaMarlena, dzięki Wam były : ogóreczki małosolne, domowy smalczyk, słynne babeczki😉, boczuś i filet z kurczaka grillowany, domowy salceson😁 i ciasteczka. Dziękujemy wszystkim za stworzenie miłej i koleżeńskiej atmosfery, zapraszamy na kolejne zawody : "Puchar Prezesa" , 21 lipca, rzeka Bug, znak graniczny 1010 - 1011, Świerże.Zdjęcia wykonał w głównej mierze kolega "Kudłaty" polecamy go na imprezy okolicznościowe : urodziny, chrzciny, drogi nie jest... 😁..Resztę zdjęć dorzucili : Joanna, Rafał, Dariusz i "Broda". Do zobaczenia na następnych zawodach.

Zarząd koła Ch.S.M.

Podobne wiadomości