Mistrzostwa Spławikowe - relacja...

• 25 czerwca 2024, 06:09

• 1 minut czytania

• Ch.S.M

W niedzielę (23 czerwca) odbyły się Mistrzostwa Spławikowe naszego koła. Zawody rozegrano na zbiorniku Siennica Różana, łowiono w jednej 5 -cio godzinnej turze. Startowało 33 zawodników, których sklasyfikowano w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W grupie juniorów tytuł Mistrza wywalczył Alex Kowalczuk - 710pkt, wicemistrzem została Marcelina Lewińska - 515pkt,  - podium zamknął Jakub Gardyński - 310pkt. W kategorii  seniorów najlepiej poradził sobie i zdobył tytuł Mistrza Piotr Olida - 1955pkt., wicemistrzem został Tomasz Dąbrowski - 1120pkt., tytuł drugiego wicemistrza przypadł Agacie Petelskiej - 700pkt. Organizatorzy wyróżnili zwycięzców pucharami i dyplomami. Pomimo że osiągnięte wyniki nie były powalające, dobry humor nie opuścił zawodników do końca. Gospodarz koła przygotował dla wszystkich bigos z młodej kapusty z solidną "wkładką" (ciekawe czego było więcej kapusty czy mięsa?)😁😁😁. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za tak liczną obecność i stworzenie koleżeńskiej atmosfery. Dziękujemy również naszym koleżankom: Beacie, MariiMarlenie za słodkości które dla nas przygotowałyście. Zarząd koła zaprasza na kolejne zawody, które odbędą się w dniach 6/7 lipca na zbiorniku Niwa I w Sawinie.